wb3vmi77bvo2fk1uexw4n8n05pnhfj section in the HTML of your domain homepage, hohe.at:
top of page

HÖHÉ

STROOPWAFELS

Produktet e HÖHÉ-së kanë vlera të larta ushqyese energjike dhe janë të përshtatshme për çdo moshë. Produkte me yndyrë të shendetshme (gjalpë qumështi) ,fibra, proteina dhe kombinim i drithërave të veçantë .

LLOJET
Botteled Gold Bear beer
Botteled Hawk Wood beer
Botteled Lion Heart beer

SHIJET

Produktet

LuikseWafel-50gr.png
LuikseWafel-80gr.png
HOHE-Kavanozi-Choco-PNG.png

e RE

StroopwafEL

MJALTË

Paketim me 20 Mini

HÖHÉ Stroopwafels

Hohe Stroopwafle Honey 20 mini

175gr

Produktet HÖHÉ janë produkte me cilësi shumë të lartë, të freskëta dhe të shëndetshme Shije të reja dhe të veçanta, të mbushura me mjaltë, me kanellë dhe me karamel.

Janë shumë të shijshme dhe mund të shijohen në çdo kohë. Mund të shoqërohen me çaj ose me kafe, apo edhe si desert. 

Si ta shijoni edhe më shumë HÖHÉ?

Falë formës së tyrë të rrumbullakët, stroopwafel mund ta vendosni mbi gotë të çajit, dhe avulli do ta zbusë dhe do ta lirojë aromën magjike që ka një HÖHÉ Stroopwafel. 

Cup-of-coffe_HOHE2.gif
Hawk
Lion

E shëndetshmja

MJALTË

E marrë nga malet e Kosovës.

Është e mbushur me mjaltë, një kombinim i shijes për të gjithë adhuruesit e ushqimit të shëndetshëm siç është mjalta dhe gjalpa e qumështit.

E shijshmja

KANELLË

E mledhur me kujdes.

Është e mbushur me kanellë 100% natyrale , një shije e veçantë dhe freskuese si dhe shumë e shëndetshme në të njejtën kohë . Kombinim fantastik i kanellës dhe gjalpës se qumshtit.

Bear

I ëmbli

KARAMEL

I tëri natyral

Ështe e mbushur me karamel natyral te perfituar 100% nga karamelizimi i sheqerit të kaftë. Shije perfekte qe shijon me kafe, me qaj, me akullore apo si desert në qfaredo kombinimi , sipas deshires.

MEDIA

MEDIA

State of the art procces of making HOHE

Foto dhe video te produkteve tona. 

  • Hohe Official Facebook
  • Black Instagram Icon
LOKACIONET

Ku te gjej Höhe

Disa nga vendet ku mund të gjeni HÖHÉ për të blerë në Europë

Amazonde.png
ebayde.png
KONTAKTI

Na kontaktoni

Na shkruani per çdo gjë që ju intereson për HÖHÉ.

Thanks! Message sent.

bottom of page